reklamı kapat

POPÜLER

Super Mario Run’ın Android çıkış tarihi resmen belli oldu

Super Mario Run’ın iOS’e çıkartma yapmasının üzerinden aylar geçti ve doğrusunu söylemek gerekirse oyunun eski popülaritesi de kalmadı. Ancak Android kullanıcıları henüz bu oyunu deneyimleme şansı bulamadı. Bir süreliğine iOS’e özel olarak kalan Super Mario Run, uzun süren bekleyişin ardından nihayet Android platformuna adım atıyor.

Android’e gelecek olan versiyonun yeni karakterlerle birlikte geleceği ve 4. bölüme kadar ücretsiz olarak oynanabileceği belirtiliyor. Şu anda son bölümün yalnızca 20 saniyesinin oynanabilir olduğunu düşünürsek Android kullanıcıları ücretsiz olarak oyunu daha fazla deneyimleme fırsatı yakalayacak. Oyunun iOS versiyonunda dünyaların tamamını açabilmek için 34,99 TL ödemek gerekiyor. Android sürümünde de fiyatın bu seviyelerde olması bekleniyor. Ancak bazı durumlarda Android ve iOS uygulamalarındaki fiyatlandırma arasında küçük bir farklılık olabildiğini de belirtelim. Dolayısıyla net fiyatı öğrenmemiz için oyunun çıkışını beklememiz gerekiyor.

Nintendo’nun mobil platforma çıkartma yaptığı ve şirketin önemli ölçüde gelir elde etmesini sağlayan Super Mario Run, 23 Mart tarihinde Android için indirmeye sunulacak. Oyunun Google Play sayfasına buradan ulaşarak ön kayıt yapabilir ve oyun çıktığı anda haberdar olabilirsiniz. Nintendo’nun bundan sonra her yıl yeni mobil oyunlar çıkartmayı planladığı ve bu yıl içerisinde yeni oyunların geleceğini hatırlatalım.

YORUMLAR