reklamı kapat

POPÜLER

Ubisoft Plus Xbox

Sürpriz duyuru geldi: “Ubisoft Plus servisi Xbox tarafına geliyor”

CES 2022’nin ağırlıklı olarak donanımsal olan gündemi içerisine bir oyun haberi girdi. Ubisoft Plus servisi Xbox dünyasına geliyor.

Ubisoft Plus, bilmeyenler için dünyaca ünlü oyun stüdyosu Ubisoft’un bir oyun üyelik servisi. Bu servise abone olan oyuncular, Ubisoft’un sunduğu 100’den fazla PC oyununa erişim sağlayabiliyor ve bazı özel oyun içerikleri elde ediyor. İşte bu servis yakında Xbox konsollar için de aktif edilecek. Henüz Ubisoft Plus’ın EA Play gibi Xbox Game Pass Ultimate aboneliği içerisine dahil edilip edilmeyeceği bilinmiyor ve yeni dönem için net bir tarih verilmiyor.

Ancak oyuncular arasında Game Pass Ultimate özelinde bir beklenti doğmuş durumda ve iki dev isim ileride böyle bir sürprizi gerçek anlamda yapabilir. Eğer bu olursa Game Pass Ultimate’nin oyun arşivi Ubisoft Plus ile bir anda inanılmaz büyük hale gelebilir. Bu arada Ubisoft bugün bir oyun duyurusu daha yaptı. Firma Twitter’dan yolda olan Rainbow Six: Extraction‘ın Xbox Game Pass’a (PC ve Xbox için) ilk günden ekleneceği duyuruldu.

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın