reklamı kapat

POPÜLER

Ubisoft Plus

Ubisoft Plus için Türkiye’de çok iyi bir indirim yapıldı

Ubisoft Plus için yurt dışında ve Türkiye’de çok iyi bir indirim yapıldı. Merak ettiğiniz bazı oyunları denemek için bu fırsatı kaçırmayın.

Normalde aylık 179 TL fiyatı bulunan Ubisoft Plus servisi için 9 Ağustos tarihinde sona erecek güzel bir indirim yapıldı. Bu indirim kapsamında servise bir ay için sadece 15 TL’ye abone olabiliyorsunuz. Bu konuda Ubisoft Türkiye’nin açıklaması şöyle: “Harika oyunlar sizi bekliyor! Sadece 15₺’ye Ubisoft+’a abone olarak Assassin’s Creed, Far Cry ve daha fazlası gibi efsane oyunlardan oluşan devasa bir kütüphaneye erişin! Teklif 9 Ağustos’ta sona ereceği için bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın. Xbox’ta abone olun ve PC Ubisoft Connect’te de oynayın! Ubisoft Plus, bilmeyenler için dünyaca ünlü oyun stüdyosu Ubisoft’un bir oyun üyelik servisi. Bu servise abone olan oyuncular, Ubisoft’un sunduğu 100’den fazla PC oyununa erişim sağlayabiliyor ve bazı özel oyun içerikleri de elde ediyor. Bu konuda resmi açıklama şöyle:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ubisoft+, oyuncuların ödüllü yapımlar, yeni oyunlar ve klasik Ubisoft yapımlarından oluşan ve günden güne zenginleşen bir kataloğa ilk günden erişim sağlayabileceği, premium oyun aboneliğidir.

Aşağıdaki avantajlarla aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanın:

– 60’tan fazla premium sürümde oyun: Deluxe, Gold veya Ultimate sürüm ile 60’tan fazla oyunun en güncel premium sürümlerini* Xbox’ınızda oynayın. Genişleme paketleri, season pass ve çok daha fazla ek içeriğin tadını çıkarın.

– Çeşitli oyunlar: Farklı türlerdeki efsanevi Ubisoft yapımlarını deneyimleyin. Aksiyon Macera, Yarış, Nişancı, Strateji oyunları ve daha fazlası sizi bekliyor.

– Tek bir abonelikle tüm cihazlarınızda oynayın: Aboneliğinizle Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarınızda sınırsızca oynayabilirsiniz. Aynı zamanda Ubisoft Connect ile PC’de 100’den fazla oyunun yer aldığı Ubisoft+ kataloğunun keyfini çıkarabilirsiniz.

– Ödüller: Eşsiz özelleştirmeler ve çeşitli takviyeler gibi aylık oyun içi ödüllerle eksiksiz bir Ubisoft deneyimi yaşayın.

– Sanal Para İndirimi: Ubisoft+ üyesi olarak en sevdiğiniz Ubisoft oyunlarında %10 sanal para indiriminden yararlanın. Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ya da tekrar etkinleştirebilirsiniz.”

Ubisoft Plus yanında Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın