reklamı kapat

POPÜLER

POCO F2 Lite
POCO F2 Lite

Sürpriz model POCO F2 Lite ortaya çıktı

Fiyat performans oranı yüksek POCO F1 ile büyük ses getiren POCO, şimdi sürpriz model POCO F2 Lite gündemde bulunuyor. İşte modelden ilk detaylar;

Xiaomi alt markası POCO, Türkiye’de de satışı yapılan Pocophone F1 / POCO F1 ile biliyorsunuz inanılmaz ses getirmişti. Fiyat performans oranı çıktığı zaman rakipsiz olan telefon, gerçekten genel olarak büyük beğeni toplamıştı. Şu sıralar firma sürekli olarak pazardaki en ucuz Snapdragon 865‘li telefon olacağı iddia edilen yeni F2 (Global pazarda Pocophone F2) ile gündeme geliyor. Ancak bu sefer karşımızda POCO F2 Lite bulunuyor. Yakında geleceği iddia edilen telefon, yukarıda da görebileceğiniz üzere damla çentikli ve geniş çerçeveli bir tasarıma sahip. Çok ama çok ucuza satılacağı tahmin edilen telefon, aktarıldığı kadarıyla gücünü Snapdragon 765 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. Tam 5.000 mAh pil ile yolda olan orta seviye cihaz, kutusundan Android 10 ile çıkıyor.

POCO F2 Lite
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO F2 Lite ile gündeme gelen POCO, kısa süre Xiaomi’den ayrıldı

POCO, üst düzey Xiaomi yetkilisi Manu Kumar Jain’in resmi açıklamasına göre Xiaomi’den ayrıldı ve bağımsız bir marka haline geldi. Operasyonel açıdan artık tamamen oturduğu düşünülen POCO‘nun, bağımsız bir marka olması Xiaomi’den tamamen kopacağı anlamına gelmiyor. Ancak firmanın kendi operasyonuyla özellikle Hindistan gibi pazarlarda daha rekabetçi hale geleceği tahmin ediliyor. Hatırlarsınız Xiaomi geçtiğimiz dönemde Redmi‘yi de ayrı bir marka haline getirmişti.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde karşımıza çıkan en ilginç drone modeli