reklamı kapat

POPÜLER

Armani Exchange Connected

Tasarımı göz dolduruyor; karşınızda Wear OS işletim sistemli Armani Exchange Connected [Video]

Wear OS işletim sistemli akıllı saat dünyasının en yeni üyesi ile tanışın. Tasarımıyla göz dolduran Armani Exchange Connected, sağlam bir rekabete hazır.

Advertisement

Saat dünyasının en önemli isimleri arasında yer alan Armani‘nin yeni akıllı saati Exchange Connected, söylediğimiz gibi ilk olarak şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Altın, siyah, gümüş ve kömür olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunan saat, Google’ın Wear OS işletim sistemi üzerine kuruluyor. Bu açıdan oldukça geniş bir uygulama desteğine ve özelliğe sahip olan Armani Exchange Connected, özel saat arayüzüyle de dikkat çekiyor. Modelin tek kötü yanı ise gücünü aldığı işlemcinin tam iki yıldır hayatımızda olan Snapdragon Wear 2100 olması. Burada artık Snapdragon Wear 3100 işlemci modeli bulunuyor. Yeni işlemci bünyesinde yer alan ikinci yardımcı işlemcisiyle saatlerin pil ömrünü çok ciddi oranda artırabiliyor. Bu işlemciyle gelse çok güzel olurdu dedirten Exchange Connected, yerleşik olarak GPS ve NFC desteklerine sahip. 30 metre derine kadar sorunsuz olarak inebilen model, 46mm kasasıyla büyük seçenekler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Armani Exchange Connected

Armani Exchange Connected pazarın en yeni üyesi

Bünyesinde 1,2 inç boyutunda yuvarlak bir AMOLED ekran bulunan akıllı saat, karşımıza 300 mAh kapasitesinde pil ile karşımıza çıkıyor. Bu pil ile bir günü dolu dolu çıkarabilen ürün, her türlü aktivite takibini gerçekleştirebiliyor. Şık akıllı saat buradan 295 dolar yurt dışı satış fiyatıyla satın alınabiliyor.