reklamı kapat

POPÜLER

Razer BlackWidow Lite

Tasarımıyla dikkat çeken mekanik klavye: Razer Blackwidow Lite

Razer’ın oyun tutkunlarına güzel bir haberi var. Profesyonel oyun tutkunlarını hedef alan mekanik klavye, Razer Blackwidow Lite adını taşıyor. BlackWidow Lite, Razer mekanik oyun klavyesinin güçlü performansına, profesyonel çevreye uyan şık ve minimalist bir profile sahip.

Sessize yakın, dokunsal geri bildirim sağlayan Razer Turuncu Mekanik Anahtarlarla donatılmış olan Razer BlackWidow Lite, mümkün olan en iyi ve sessiz yazma deneyimini sağlıyor. Her bir anahtar ayrıca standart klavyelerin çok ötesinde dayanıklılık sağlayan 80 milyona kadar tuş vuruşunun dayanıklılığı için test edilmiştir. Razer BlackWidow Lite ayrıca ekstra ses yalıtımı ve performans için için ayrı o-ringlerle birlikte gönderiliyor.

Razer’ın performans-üretkenlik alanındaki çevre birimlerinde Razer Atheris ve Razer Goliathus Mobile Stealth’e katılan BlackWidow Lite, Razer Blade Stealth dizüstü bilgisayarı, Razer Phone 2 ve Razer HammerHead USB-C ANC kulaklıkları gibi şirketin diğer özellik yüklü çalışma gruplarını tamamlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer’dan konu hakkında açıklama

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Hem oynamasını bilen hem de sıkı şalışan bir ekibiz. Günlük hayatlarımızın üçte biri masaların önünde harcanıyor, bu yüzden yazarken kendinizi harika hissettiren bir klavyeyi deneyimlemenizi istiyoruz. BlackWidow Lite, iş ve oyun için mükemmel bir arkadaş olmak üzere tasarlandı” dedi.

Razer BlackWidow Lite, kompakt, numpad bölümü çıkatılmış yerleşime sahip. Kolay saklama ve taşınabilirlik için çıkarılabilir örgülü kablo içeriyor. Klavyedeki her tuşun arkasında ayrı ayrı bulunan beyaz arkadan aydınlatmalı tuşlar, tam ayarlanabilir parlaklık kontrolleriyle düşük ışıkta üretkenliği sağlıyor.

Razer imzalı mekanik klavyenin fiyatı ne kadar?

Razer BlackWidow Lite‘ın yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 100 euro.

İlginizi Çekebilir

Bu da bir başka oyun telefonu Razer Phone 2