reklamı kapat

POPÜLER

Tasarımıyla fark yaratan Ultimate Ears Wonderboom için indirim fırsatı

Ultimate Ears Wonderboom 2 daha yeni bir model olsa da ilk model de sunduğu ses performansıyla dikkat çekiyor. Şu sıralar bu modele göz atıyorsanız hoparlörün fiyatında yeni bir indirim var.

Piyasadaki fiyatı 679 TL olan kablosuz hoparlör şu anda 446 TL‘ye satın alınabiliyor. Siyah renkli model için bu fiyat geçerliyken diğer renkler daha yüksek fiyata satılıyor. Tam dolu pille 10 saate varan kullanım imkanı sunan model suya dayanıklı bir gövdeye sahip. IPX7 sertifikasına sahip olan hoparlör kirlendiğinde yıkanabiliyor. Stereo desteği de sunan modelden iki adet alındığında çok daha iddialı bir ses deneyimi elde edilebiliyor. 8 adede kadar Bluetooth cihazıyla eşleşebilen model double up özelliği sayesinde aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor. 425 gram ağırlığındaki hoparlörün frekans tepki aralığı ise 80 Hz / 20 KHz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ultimate Ears Wonderboom tasarımıyla göze çarpıyor

Sesi 360 derece yayabilen hoparlör bu sayede her açıda aynı ses kalitesini sunuyor. Piyasadaki en başarılı kablosuz hoparlörler arasında gösterilen Wonderboom kompakt gövdede güçlü performans sergiliyor. Tasarımıyla da dikkat çeken hoparlörü havuz ve plaj gibi ortamlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
wonderboom

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S