reklamı kapat

POPÜLER

Ultimate Ears Wonderboom 2

Su altında çalışabilen Ultimate Ears Wonderboom 2’nin fiyatında indirim fırsatı

Piyasadaki başarılı kablosuz hoparlör modellerinden olan Ultimate Ears Wonderboom 2 modelinin fiyatı geriledi.  Piyasadaki satış fiyatı 899 TL olan hoparlör şu anda 749 TL’ye satın alınabiliyor.

Ufak boyutuna rağmen yüksek yüksek performans sunan model, Ultimate Ears’ın diğer hoparlörleri gibi sesi 360 derece yayabiliyor. Gri, kırmızı, mavi, pembe ve siyah olmak üzere farklı renk seçenekleriyle gelen hoparlör , tek tuşla açma/kapama, şarkı atlatma/durdurma özelliğine sahip.  Wonderboom 2 modelini bir önceki modelden ayıran en önemli farklardan biri Outdoor Boost özelliği. Hoparlörün alt kısmında yer alan bu özelliği aktif hale getirildiğinde ses seviyesi daha fazla artırıyor. Dış ortamlarda müzik dinleyenler için bu özellik faydalı görünüyor. İkinci bir Wonderboom 2’ye de kolayca bağlanabilen model aynı zamanda IP67 sertifikasına sahip. Suya ve toza karşı dayanıklı olan hoparlör su üzerinde yüzeyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ultimate Ears Wonderboom 2 modelinin pil ömrü performansı nasıl?

1.5 metre yükseklikten düşse dahi çalışmaya devam edebilen hoparlör tam dolu pille 13 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor. 30 metreye kadar menzil mesafesi sunan hoparlör microUSB üzerinden şarj edilebiliyor. 3.5 mm’lik bağlantını yer almadığı hoparlör, plajda veya bir havuz kenarı için uygun bir model.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satışa çıkan en yeni modeli