reklamı kapat

POPÜLER

KBO Ranger elektrikli bisiklet

Taşımacılığa özel hazırlanan en yeni elektrikli bisiklet: KBO Ranger

Günümüzde elektrikli bisiklet modellerinin kullanım odakları çeşitlenmeye devam ediyor. Bugün yine taşımacılık odağında bir model hazırlandı.

KBO Ranger elektrikli bisiklet modeli, şehir içinde kısa mesafeli taşımacılık işlemleri düşünülerek tasarlanmış bir model. Farklı renkleri olan Ranger, süspansiyon taşımıyor ancak kalın lastikleriyle konforlu bir sürüş vadediyor.

Ön ve arkada disk frenler taşıyan KBO Ranger, genel olarak ufak sayılacak yapısıyla dikkat çekiyor ve 181 kg’a kadar yük taşıyabiliyor. Ancak modelin esas paketin konulacağı arka kısmı için 54 kg’lık taşıma bir limit konulmuş durumda. Bisikletin istenirse arka yan kısımlarına ve önüne de yük taşınabilecek bölümler dahil edilebiliyor.

Elektrik motoru arkaya konumlandırılan KBO Ranger elektrikli bisiklet, bununla 750W sürekli ve 900W maksimum güç getiriyor. 48V 17.5Ah 840 Wh pil paketiyle model kullanıma ve yüke bağlı olarak 100 km’ye kadar menzil sunuyor.

Entegre aydınlatma sistemleri olan KBO Ranger, hızlı şarj desteğine de sahip ve 7’li Shimano vites sistemi taşıyor. Pedal desteği yanında motosiklet gibi de kullanılabilen model, gidondaki ekrandan temel bilgileri veriyor ve çift bacağı ile tek başına destek olmadan dik de durabiliyor.

Electric Cargo Bike KBO Ranger

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KBO Ranger elektrikli bisiklet modeli şehir içi taşımacılık işleri için biçilmiş kaftan

Modelin açıklanan yurt dışı satış fiyatı 1.699 dolar seviyesinde yer alıyor. Ocak ayında yollara çıkacak ürün için firmanın birçok farklı özelleştirme seçeneği sunduğunu da belirtelim. Bisikletin resmi sayfasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş kablosuz kulaklık modeli ile tanışın