reklamı kapat

POPÜLER

TCL Linkzone

TCL’den iki yeni router; işte yeni cihazların öne çıkan özellikleri

TCL iki yeni router cihazını tanıttı. TCL Linkzone MW12VK ve Linkzone MW45V olarak adlandırılan evde veya dış mekanda yüksek hızlı ve kesintisiz internet bağlantısı sunmak için tasarlanmış durumda.

TCL MW12VK olarak adlandırılan cihaz, servis sağlayıcıların tüm yerel ve uluslararası dolaşım bantlarını destekliyor. 150 gram ağırlığındaki cihaz sahip olduğu 4.300m Ah pil kapasitesi ile tek bir şarjla 15 saate kadar pil ömrü sunuyor. 4G LTE kategori 12 standardına göre çalışan MW12VK, indirme sırasında 600 Mbit/s’ye, yükleme sırasında ise 100 Mbit/s’ye kadar hızlar sunarken aynı anda 32’ye kadar Wi-Fi istemcisini destekliyor. İnternet erişimini Wi-Fi aracılığıyla diğer kullanıcılarla paylaşmaya imkan tanıyan Linkzone MW45V modeli de 4G LTE kategori 4 standardına göre çalışıyor ve aynı anda 15’e kadar Wi-Fi istemcisini destekliyor. 89 gram ağırlığındaki router, indirme sırasında 150 Mbit/s’ye, yükleme sırasında ise 50 Mbit/s’ye kadar hızlar sunuyor. 2.150mAh pil kapasitesi ile cihaz tek bir şarjla 8 saate kadar aralıksız çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL Linkzone modellerin fiyatları açıklandı mı?

TCL’in Türkiye’de satışa sunduğu kablosuz router cihazı Linkzone MW63VK ise günlük kullanım için güvenilir, MW63, 5 GHz (buradaki 5G, 5G değil, 5 GHz bağlantı) üzerinden Wi-Fi ihtiyacınızı uzun süreler karşılayan bir ürün olarak dikkat çekiyor. MW63VK, 300Mbps’ye varan indirme ve 50Mbps’ye varan yükleme hızlarıyla öne çıkıyor.  Cihazda bulunan dahili 4 LED ışık, sinyal alıp almadığınızı veya Wi-Fi ağınızın çalışıp çalışmadığını gösteriyor. SMS ışık göstergesi gelen SMS mesajları hakkında sizi bilgilendirirken pil durumunu her zaman öğrenmeniz de mümkün. Cihazların Türkiye fiyatları henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER