reklamı kapat

POPÜLER

Tefal EY5018

Tefal EY5018 airfryer için 4.120 TL’lik indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Tefal EY5018 airfryer için yeni bir kampanya var. Piyasada satılan uygun fiyatlı yağsız fritözlerden biri olan cihaz ekstra çıtırlık teknolojisine destek veriyor.

Tefal EY5018 modelinde yer alan bu özellik çok az yağ ekleyerek veya hiç yağ eklemeden sağlıklı yiyecekler hazırlamaya olanak sağlıyor. Kullanıcılar döküm alüminyum ızgara ile lezzetli yumuşak, sulu etler veya sebzeler hazırlayabiliyor. Fritöz 80 dereceden 200 dereceye varan yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü sağlıyor. 60 dakikalık zamanlayıcı ve otomatik uyarı özelliği de fritözde yer alıyor. 4.2 litre hacim sunan fritöz 6 kişiye kadar yemek hazırlanmasına imkan tanıyor. Çıkarılabilir haznesi sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan fritöz 1.550 watt’lık bir güç sunuyor. Cihazda bununla birlikte 8 adet otomatik pişirme programı yer alıyor. Programlar arasında patates kızartması, nugget, kızarmış tavuk, pizza, et, balık, sebzeler ve tatlı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tefal EY5018 airfyer’ın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata  fritöz yapılan bir indirimle şu anda 2.489 TL‘ye satılıyor. Fritözün şu anki resmi fiyatı ise 6.609 TL. Online satışa özel olan fritöz aynı zamanda kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Fritözü satın alanlara özel şefler tarafından hazırlanmış 30 lezzetli tarif de kullanıcılara sunuluyor. Cihaz kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşacağız.

Tefal

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER