reklamı kapat

POPÜLER

Tefal EY5018

Tefal EY5018 yağsız fritöz için yeni avantajlı fiyat [Eylül 2023]

 Tefal EY5018 fritöz modeli için yeni bir kampanya yapıldı. Piyasada daha yüksek fiyata satılan fritöz yapılan bir kampanyayla daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Ekstra çıtırlık teknolojisiyle gelen Tefal EY5018 kullanıcıların çok az yağ ekleyerek veya hiç yağ eklemeden sağlıklı yiyecekler hazırlamaya imkan tanıyot. Kullanıcılar döküm alüminyum ızgara ile lezzetli yumuşak, sulu etler veya sebzeler hazırlayabiliyor. Fritöz 80 dereceden 200 dereceye varan yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü sağlıyor. 60 dakikalık zamanlayıcı ve otomatik uyarı özelliği de fritözde yer alıyor. 4.2 litre hacim sunan fritöz 6 kişiye kadar yemek hazırlanmasına imkan tanıyor. Çıkarılabilir haznesi sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan fritöz 1.550 watt’lık bir güç sunuyor. Cihazda bununla birlikte 8 adet otomatik pişirme programı yer alıyor. Programlar arasında patates kızartması, nugget, kızarmış tavuk, pizza, et, balık, sebzeler ve tatlı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tefal EY5018 modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Daha önceden  yaklaşık 5.000 TL‘ye satılan fritöz yapılan bir indirimle şu anda 2.639 TL‘ye satılıyor. Piyasadaki fiyatı 5.999 TL olan fritöz aynı zamanda kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Fritözü satın alanlara özel şefler tarafından hazırlanmış 30 lezzetli tarif de kullanıcılara sunuluyor. Yeni kampanya haberlerini de paylşamaya devam edeceğiz.

tefal

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER