reklamı kapat

POPÜLER

Teknoloji tutkunları Samsung Galaxy Studio’da buluşuyor

Samsung’un en son teknoloji ürünleri ile neler yapılabileceğini görmek isteyenler İstinye Park’ta kurulan Galaxy Studio’da ürünleri deneyimleyebiliyor.

Samsung, Galaxy Studio ile teknoloji meraklılarını oldukça keyifli bir deneyime davet ediyor. Daha önce Los Angeles, Madrid, Tokyo ve Dubai gibi şehirlerde de kullanıcılarla buluşan Galaxy Studio, İstinye Park alışveriş merkezinde yerini aldı. Galaxy Studio deneyim alanını ziyaret eden kullanıcıları başta Galaxy Note8 olmak üzere sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR, 4K çözünürlükte 360 derece fotoğraf ve video çekebilen Gear 360 kamera ve kullanıcıları sağlıklı yaşama yönlendiren Gear Sport gibi en yeni Samsung ürünleri bekliyor.

Samsung Galaxy Studio’nun en çok dikkat çeken bölümlerinden biri olan Portre Havuzu’nda, Galaxy Note8 ile çekilmiş selfie fotoğrafları su dolu bir panel içindeki büyük bir ekranda yeniden oluşturuluyor ve kullanıcıların fotoğraflarını arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak sağlanıyor. Aynı anda Galaxy Note8’in suya ve toza dayanıklılığı da eğlenceli bir şekilde deneyimleniyor.


360 derece çekim deneyimi içinse özel olarak silindir şeklinde tasarlanmış bir çekim kabini yer alıyor. Kabin, içindeki sıra dışı ışık şovu eşliğinde 360 derece fotoğraf ve video çekim deneyimini renkli bir hale getiriyor. Kullanıcılar çektikleri videoları sosyal medya hesaplarından paylaşabiliyor.

Gear VR deneyimlemek isteyen kullanıcıları ise 4D tiyatro keyfini yaşayabilecekleri bir alan bekliyor. Sağlıklı yaşam alanındaysa Gear Sport, sporseverler için yeteneklerini sergiliyor. Galaxy Fitness alanındaki bisikletlerde ziyaretçiler nabızlarını ve yaktıkları kalori miktarını Gear Sport’un ekranından anlık olarak takip edebiliyor.

28 Ekim‘e kadar ziyaret edebileceğiniz Galaxy Stuido ile teknoloji dolu bir gün geçirebilirsiniz.