reklamı kapat

POPÜLER

Telegram Yıldızlar

Telegram için “Yıldızlar” odağında yeni duyurular yapıldı

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma yazılımları arasında yer alan Telegram için “Yıldızlar” odağında yeni duyurular yapıldı.

Bu konuda firmadan resmi blog sayfasında şunlar aktarıldıHer ay 400 milyondan fazla kullanıcı Telegram’da botlar ve mini uygulamalar ile ürün satın almak, hizmetlere erişmek, oyun oynamak ve çok daha fazlası için etkileşime giriyor. Bugünkü güncelleme ile botlar ve mini uygulamalar dijital ürünler ve hizmetler satabilir. Yıllardır, işletmeler Telegram’da botlar ve mini uygulamalar aracılığıyla fiziksel ürünler satabiliyor ve dünyanın dört bir yanından ödeme kabul edebiliyor. Bu ay, Bot Platformu’nu dijital ürünler için ödemeleri sorunsuz bir şekilde destekleyecek şekilde güncelledik. Telegram ekosisteminde dijital ürünler ve hizmetler için ödemeleri etkinleştirmek amacıyla, Telegram Yıldızları’nı başlatıyoruz. Yıldızlar, Apple ve Google üzerinden yapılan uygulama içi satın alımlar veya PremiumBot aracılığıyla edinilebilir ve botlar tarafından sunulan e-kitaplar ve çevrimiçi kurslardan Telegram oyunlarındaki öğelere kadar tüm dijital ürünler için harcanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yıldızlar, Apple ve Google’ın dijital ürün satışlarına ilişkin en son politikalarına uygundur ve Telegram ekosistemindeki geliştiricilere ve kullanıcılarına mobil uygulama mağazalarında uygulama içi satın alımlara benzeri görülmemiş bir erişim sağlar. Yakında, geliştiriciler botlarının kazandığı yıldızları Toncoin olarak Fragment aracılığıyla çekebilecekler. Dijital ürünler ve hizmetler için hızlı, kullanıcı dostu ödemelerle bot ve mini uygulama platformu, yeni işletme türlerinin platform içindeki 900 milyondan fazla potansiyel müşteriye ulaşmasına olanak tanıyacak. Bu, yıldızlar için sadece başlangıç. Gelecek güncellemeler, Yıldızlara içerik oluşturucular için hediyeler ve daha fazlası gibi ekstra özellikler ve işlevsellik getirecek.”

Telegram haberleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli