reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

TCL robot supurge

Televizyondan kontrol edilebilen TCL imzalı robot süpürge ve hava temizleyici

30 serisinin yeni modellerini görücüye çıkartan TCL, robot süpürge ve hava temizleyici modellerini Türkiye‘de satışa sundu. Online satış kanallarında piyasaya sürülen cihazlar arasında Sweeva 2000 robot süpürge, Breeva hava temizleyici serisinden A1C ve A2 yer alıyor.

Sweeva 6000, 6500 ve Breeva A5 modellerinin ise önümüzdeki ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Yeni ev cihazları TCL Home mobil uygulaması haricinde televizyonların ekranından da kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar robot süpürgelerini televizyonlarından komut vererek başlatabiliyor veya kapatabiliyor. Aynı işlem hava temizleyicisi için de yapılabiliyor. Sweeva 6500 ve 6000 modelleri lazer navigasyon teknolojisini kullanıyor. UVC LED teknolojisine sahip cihazlar, zeminleri sterilize edere bakterileri ve virüsleri öldürüyor. Sweeva 6500 modeli, otomatik toz kutusu temizleme mekanizması ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Robot süpürgede gelişmiş bir düşme ve çarpışma önleme sensörü bulunuyor. Kullanıcılar evlerinde olmasa bile robot süpürgeyi çalıştırabiliyor veya durdurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL robot süpürge ve hava temizleyicinin Türkiye fiyatları

Breeva hava temizleyicilerde ise çift sensör teknolojisi mevcut. Hava temizleyiciler HEPA H13 filtreleri ile havadaki partiküllerin yüzde 99,97’sini tutuyor. Türkiye’de satışa sunulan Breeva A2, hem hava temizleyici, hem de nemlendirici özelliğine sahip. A2 modelinde yer alan breeva Shield TM Anion havadaki daha ince partiküllerin çökmesini sağlıyor. TCL Sweeva 2000 robot süpürgenin fiyatı 3.499 TL. Hava temizleyicisinin fiyatı ise 2.290 TL.

Yeni iPhone SE yanında bu da dikkatinizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın