reklamı kapat

POPÜLER

The Crew incelemesi

Hiç baştan sonra Amerika’yı gezmek istediniz mi? Farklı köşelere saklanmış olan New York, MIamI ve Los Angeles gibi şehirlerde turlamak sizin için bir hayalden öteye geçemedi mi? Üzülmeyin, artık The Crew var. Bekle bizi Amerika, biz geliyoruz!

Yarış türü gelişim ve yenilik sunma anlamında kısıtlı imkanlara sahip bir konumda. Daha gerçekçi veya daha eğlenceli hale getirmekten başka bir şansı yok yapımcıların. Çünkü geçmişte farklı bir fikir olarak kullanılabilecek hemen her şey denendi zaten. Oyuncak arabalarla da yarıştık, dağların tepelerin üzerinden de zıpladık. Kimisi bizi televizyon şovunun içerisine soktu, bir başkası ise oyuncuları silahlarla bezenmiş araçlar eşliğinde ölümüne kapıştırdı. Kısacası, yarış oyunları fikir bazında giderek yaratıcılığın sınırlarının zorlandığı bir tür olup çıktı.

The Crew bu noktada elde kalan birkaç seçenekten birisini kullanarak ön plana çıkma gayreti gösterdi. Bugüne dek bir yarış oyununun sahip olduğu en büyük haritayı hazırlama kararı alan yapımcılar, bütün Kuzey Amerika kıtasını oyun alanı haline getirdi. İlk bakışta oldukça ilgi çekici duran bu seçenek bakalım pratikte ne derece başarılı sonuçlar gösteriyor…

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“The Crew incelemesi” için 3 cevap

  1. Flusch dedi ki:

    Öncelikle oyunu oynamadığımı belirteyim ancak puanlama hariç inceleme kısmı sanki oyunun başarısız olması istenircesine yazılmış.

  2. Ömer ÇAKIR dedi ki:

    Oyun zaten başarısız LOG ‘da dürüstçe yazmış bunu, başarısız olmasını istemekle ne alakası var.

  3. Patrick'in Yeşil Donu dedi ki:

    Gayet güzel başlamıştı ama ”Nerem doğru ki?” başlığı altında inceleme değil kocakarı kavgası yapmış ”Bu kadar büyük haritaya sahip bir oyun yapıyorsun, araç seçeneklerinin minimumda tutuyorsun, olacak iş değil. Neymiş efendim, daha sonradan paketler halinde yeni araçlar oyuna eklenecekmiş. Geçiniz bunları geçiniz, artık kimse yemiyor bu numaraları. Yapay zekanın ne kadar başarısız olduğundan bahsetmeyelim bile. ”