reklamı kapat

POPÜLER

The FINALS

THE FINALS oyunu 10 milyonu geride bıraktı

İlk tanıtıldığından bu yana ses getirmeyi başaran THE FINALS oyunu yapılan resmi açıklamaya göre 10 milyonu geride bıraktı.

Bu konuda firma tarafından yapılan açıklama şöyle oldu: “The Game Awards’ta sürpriz bir şekilde çıkışını gerçekleştiren, taktiksel çatışmaya dayalı ücretsiz takım oyunu THE FINALS, sadece birkaç hafta içerisinde 10 milyon oyuncuya ulaşarak FPS dünyasının yükselen yıldızı oldu. Oyunun Baş Yapımcısı Rob Runesson, konuyla ilgili duygularını, “Oyuncu topluluğumuzun verdiği müthiş desteğe minnettarız ve büyük bir heyecan içerisindeyiz. Birkaç hafta içerisinde 10 milyon oyuncuya ulaşmayı hayal bile edemezdik. Oyun deneyimini sürekli geliştirip daha da zenginleştireceğiz ve topluluğumuzu yıllar boyunca şaşırtmaya devam edeceğiz.” şeklinde dile getirdi. Geçtiğimiz hafta THE FINALS, Sezon 1’in ilk oyun içi etkinliğini Yeni Yıl kutlamaları için duyurdu. Bu etkinlikte, Monaco’nun karlı sokaklarında mücadele ederken birbirinden keyifli yılbaşı temalı kozmetik ödülleri keşfedip dünyanın en eğlenceli oyun şovunda bol bol kargaşaya yol açma fırsatını kaçırmayın! Dahası, Yılbaşı Tatili Etkinliği tüm yayıncıların izleyicilerine eğlenceli hediyeler vermesine olanak tanıyan Twitch Dropları da içeriyor. Sezon 1, yeni yılda yepyeni sürprizlerle dolu dizgin devam edecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızla büyüyen THE FINALS’a SteamXbox Game Store ve PlayStation Store üzerinden ücretsiz olarak elde edilebiliyor. Oyunun bu kadar hızlı şekilde büyümesinin arkasında özellikle bu ücretsiz dağıtım yer alıyor. Bu sayede Türkiye’de de popülerliğini artıran oyun, dikkat çekmeyi sürdürecek.

THE FINALS yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER