reklamı kapat

POPÜLER

lastofus

The Last of Us’ın yeni ek paket seti Grounded Bundle’ın detayları belli oldu

The Last of Us’ın üçüncü ve son ek paket seti Grounded Bundle‘ın içeriği PlayStation blogunda hayranlar ile paylaşıldı. Oyunu daha da zorlaştıracak olan ek paket seti yenilikleriyle beraber geliyor.

Oyunun tek kişilik kısmına Grounded isimli bir mod ekleyen yapımcılar, bu modun oyundaki en ağır ve zor tek kişilik oyun modu olduğunu söylüyor. Naughty Dog‘un Halkla İlişkiler sorumlusu Eric Monacelli “Oyundaki yapay zekanın çok daha keskin, kana susamış, vahşi ve atik olduğu bu modda hayatta kalmanız epey zor olacak. Grounded modunu bitirdiğinizde elde ettiğiniz başarım (trophy), oyun hayatınız boyunca elde ettiğiniz en zorlu ödül olabilir.” diye iddialı bir söylemle oyunculara meydan okuyor. Grounded modu 4,99 dolardan satışa çıkacak.

lastofusldc
Çok oyunculu kısımda da yenilikler var elbette. The Reclaimed Territories harita paketi 4 yeni bölge sunuyor oyuncuya. Wharf, Capitol, Coal Mine ve Water Tower isimli bu bölgeler de blogda açıklanmış. Joel’in Robert ile ilk kez yüzleştiği bölgenin haritası olan Wharf’ta iki keskin nişancı yuvası ve dev bir bot bulunuyor. Boston’da geçen Capitol, ortak çalışma esasının akıllıca kullanılabileceği bir harita olacak. Coal Mine ise Colorado’da geçen bir kış haritası. Kar fırtınaları, düşük görüş alanı ile sizi zorlamayı hedefliyor. Son haritamız Water Tower ise Philadelphia’da geçen ve çoğunlukla dışarıda dövüşeceğiniz bir harita olacak. Bu ek paketin fiyatı ise 9,99 dolar.

lastofusdlc
5,99 dolar fiyat etiketiyle yepyeni silahların olacağı Survivalist Weapon Bundle, 3,99 dolara da durumunuza bağlı olarak Survival Skills Bundle alıp oyununuzu geliştirebilirsiniz. Ek paketlere para ödemek gibi bir niyetiniz yoksa üzülmeyin, küçük bir teselli eklentisi olarak bir de ücretsiz Full-Auto Rifle gelecek. İsminden de anlaşılacağı üzere modifiye edilmiş tam otomatik bir tüfek sunan bu eklenti acemiler için ideal bir başlangıç olabilir. Ek paket setinin çıkış tarihi kesin değil, ancak daha detaylı bilgi için PlayStation blogunu ziyaret edebilirsiniz.