reklamı kapat

POPÜLER

The Martian’ın yeni fragmanı yayında [Video]

İlk fragmanıyla büyük yankı uyandıran ve yılın merakla beklenen filmleri arasına giren The Martian için yeni bir fragman daha yayınlandı. Yeni fragman, astronotların görev öncesi psikolojisine odaklanıyor.

Tarihin en zorlu uzay görevlerinden birine çıkacak olan astronot ekibi, NASA tarafından psikoloji testine sokuluyor. 10 gün boyunca tek başlarına bir odada tutulan astronotların NASA uzmanına verdiği yanıtlar oldukça eğlenceli. Özellikle Alman astronot Alex Vogel’in “Korku var mı?” sorusuna verdiği “Ben Almanım, biz korku hissetmeyiz.” cevabı ve Matt Damon’ın canlandırdığı Mark Watney karakterinin Aquaman hakkındaki açıklamaları izlemeye değer.

Film, Mark Watney’in Mars’ta çıkan fırtına sonrası ekibi tarafından terk edildikten sonra tek başına hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Filmde Matt Damon’ın yanı sıra sten Kristen Wiig, Jessica Chastain, Sean Bean ve Jeff Daniels gibi önemli oyuncular yer alıyor. 2 Ekim‘de vizyona girecek olan The Martian’ın yeni fragmanını hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.