reklamı kapat

POPÜLER

The Novelist

The Novelist incelemesi

İş mi, aile mi? Hayat, yaptığımız seçimlerle şekillenen ve ister domino isterseniz de kelebek etkisi diyebilebileceğiniz bir sistematikle yoluna devam eden bir yapı. The Novelist ise, “Her seçim bir vazgeçiştir” düşüncesi üzerine kurulmuş, hayal kırıklığı temalı bir oyun

Gün içinde bilinçli ya da bilinçsiz olarak pek çok seçim gerçekleştiriyoruz. Yeri geliyor arkadaşlarımızla dışarı çıkmak yerine yetiştirilmesi gereken bir raporla uğraşıyoruz, yeri geliyor sevgilimizle zaman geçirmek için ailemizle yiyeceğimiz akşam yemeğini erteliyoruz. Bu seçimlerin her birinin sadece bizim üzerimizde değil, çevremizdeki herkesin üzerinde etkileri oluyor.

Aldığımız kararların ne kadar arkasında durursak duralım, bir zaman geliyor ve pişmanlıklarla, hayal kırıklıklarıyla, üzüntülerle karşılaşıyoruz. Olayın içinde olduğunuzda genellikle yaşananlara geniş perspektiften bakmak zordur. Neyin doğru, neyin yanlış olduğunu o sırada analiz edemeyebilirsiniz. Aslında doğru ve yanlış da silik bir çizgiyle ayrılmıştır.

YORUMLAR