reklamı kapat

POPÜLER

the-simpsons-lego

The Simpsons’ın LEGO bölümüne fragman geldi [Video]

25. sezonu yayınlanmakta olan the Simpsons‘ın 550. bölümünü LEGO konseptli özel bir bölümle kutlayacağını daha önce paylaşmıştık. Önümüzdeki pazar yayınlanacak bölümden hemen önce yayınlanan fragman, hem LEGO hem de the Simpsons hayranlarının heyecanla beklediği bölümden neler bekleyebileceğimize dair ipuçları veriyor.

the-simpsons-lego
Fragmanı seyrettiğimizde zavallı Homer’ın iki alternatif gerçeklik arasında kalmış buluyoruz. 2 boyutlu Simpsons evreni yerine kendini LEGO evrenine bulan Homer, LEGO bloklarının işgal ettiği yabancı bir dünyaya dönüşen Springfield’ı kurtarmak için işe koyulur.

3 boyutlu LEGO dünyasını aksiyon dolu bir hikayeyle buluşturan “The Lego Movie”yi hatırlatan fragmanda iki boyutlu düzlemle üç boyutlu düzlemin mücadelesine tanık oluyoruz. Bir süre önce rating’leri ciddi ölçüde düştüğü açıklanan The Simpsons’ı LEGO temalı özel bölümün kurtarıp kurtaramayacağı meçhul. “Brick Like Me” adıyla 4 Mayıs’ta yayınlanacak bölümü yayından saatler sonra internette bulacağımıza ise şüphe yok.

VİDEO


YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR