reklamı kapat

POPÜLER

Brick-Like-Me

Simpsonlar 550’nci bölüme LEGO olarak giriyor [Video]

Yetişkinlere özel Amerikan animasyonu, durum komedisi The Simpsons, 550’nci bölümünü devirmek üzere. 25’inci sezonunu geçiren televizyon şovu sürpriz bir bölümle geliyor.

Geçtiğimiz günlerde 550’inci bölümü için fragmanlarına duyuru ekleyen yaratıcı ekip büyük sürprizlerini de açık etmiş oldu. Bu özel bölüm için LEGO teması belirleyen yapım ekibi Springfield‘ı tamamen LEGO’ya dönüştürüyor. Gündemin sıkı takipçisi olan ekibin hazırladığı giriş videoları 25 sezondur dillere destan, fakat bütün bölümü kapsayan işler çok da sık olmuyor. LEGO filmlerinin ve oyunlarının kendine ait hayran kitlesiyle oldukça sevildiği şu dönemde bu tarz bir iş yapılması izleyicileri heyecanlandırmış durumda.

Brick-Like-Me
“Brick Like Me” ismi ile gelen bölüm 4 Mayıs’ta yayınlanacak. Bu yılın başlarında 2.523 parçalık bir Simpson evi LEGO setinin de satışa çıktığını da belirtmeden geçmeyelim.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER