reklamı kapat

POPÜLER

tony-hawk

Tony Hawk efsanesi şimdi de mobilde [Video]

1999 yılından beri kendi adına video oyun serileri olan kaykay efsanesi Tony Hawk, yayınlanan 16 oyununa bir de mobil oyun ekliyor. Yazın gelecek olan oyun, Hawk hayranlarını sevindireceğe benziyor.

TouchArcade’in baş editörü Eli Hodapp’a tanıttığı yeni oyunu Tony Hawk’s Shred Session, Subway Surfers gibi belirli bir patikayı takip eden oyunlardan. Tony Hawk evreninde geçen bu oyun özel hareketler ve birden fazla oyun modunu içerisinde barındırıyor. Yayınlanan videoda oldukça akıcı gözüken oyun bir o kadar da ilgi çekici. Dokunmatik özelliklerin etkili bir şekilde kullanıldığı oyunda özel hareketleri yapmak için parmağınızı birden fazla farklı yöne sürüklemeniz gerekiyor.

tony-hawk
Survival ve Shred Session olmak üzere iki ana bölümden oluşan oyunda, Survival modunda bir dizi numarayı devamlı olarak yapmak zorunda kalan oyuncular, Shred Sessions’da oyunun verdiği görevleri yerine getirmek zorunda. Bunun dışında başka oyun modları da barındıran oyun oldukça zengin. Oyunda aynı zamanda tanınmış kaykaycılar da oynanabilir karakterler arasında. Tony Hawk’ın oğlu Riley Hawk ve profesyonel sokak kaykaycısı Chris Cole bunlardan sadece ikisi. Tony Hawk’ın kendisi de oynanabilir karakterler arasında tabii ki.

Yaza doğru ücretsiz olarak gelen oyun App Store’da yerini alacak.

VİDEO