reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead yıldızlarının kazancı ortaya çıktı

The Walking Dead son yıllarda en fazla ilgi gören yabancı diziler arasında yer alıyor. Şimdi bu yapımda rol alan isimlerin bölüm başına ne kadar kazandığı ortaya çıktı.

Sevilen dizi son zamanlarda ciddi bir reyting kaybı yaşasa da, Amerikan televizyonunun en fazla ilgi gören işleri arasında sayılıyor. Buna rağmen başrol oyuncularının elde ettiği kazanç diğer yapımlarla yarışabilecek nitelikte görünmüyor. Page Six’in haberine göre Norman Reedus bölüm başına 124 bin dolar alıyor. Rick Grimes karakterine hayat veren ve başrol olarak görülen Andrew Lincoln ise ondan daha az kazanıyor. Bölüm başına gelirinin 92 bin dolar olduğu söyleniyor. The Walking Dead’in bir bölümünün çekimi ortalama 8 gün sürüyor. Dolayısıyla alınan miktar sekiz günlük bir çalışma için yeterli görülebilir. Bu noktada belirtmekte yarar var ki bir komedi dizisi olan The Big Bang Theory‘nin oyuncuları bölüm başına ortalama 1 milyon dolar kazanıyor. Yani The Walking Dead yıldızlarının kazançları diğer oyuncularla boy ölçüşemiyor.

Bu durum oyuncuları da rahatsız etmiş olmalı ki The Walking Dead ekibinin yeni bir anlaşmaya gidileceği iddia ediliyor. Eğer yeni anlaşma sağlanırsa Reedus bu sefer bölüm başına 550 bin dolar, Lincoln ise 618 bin dolar kazanacak.