reklamı kapat

POPÜLER

Yeni sezondan önce The Walking Dead hayranlarını sevindiren haber

Robert Kirkman‘ın çizgi roman serisinden uyarlanan The Walking Dead‘in yedinci sezonuyla ekranlara dönmesine kısa bir zaman kala hayranları memnun edecek bir haber geldi.

The Walking Dead son birkaç aydır gündemden düşmüyor. Sevilen dizi altıncı sezon finalinde Negan karakterini hikayeye dahil etti. Kötülüğüyle nam salan bu kahraman sezon finalinde sevilen bir karakteri öldürdü. Ancak bölüm öyle bir noktada sonlandırıldı ki, onun kimi öldürdüğünü görmemiz yedinci sezona kaldı. Bu sebeple dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta paylaşılan ve Negan’ın kurbanına dair ipuçları taşıyan kısa sahne de bu sebeple büyük ilgi görmüştü.

Şimdi The Walking Dead’in Amerika’da yayıncısı olan AMC‘den müjdeli haber geldi. Zombi kıyametinde yaşananlar dizinin sekizinci sezonuyla ekrana taşınmaya devam edecek. The Walking Dead, AMC kanalının en fazla izlenen yapımları arasında yer alıyor. Aynı zamanda Amerika’daki kablolu televizyon yapımları içinde de en fazla ilgi görenlerden biri. Bu sebeple yeni sezon onayı dizinin hayranları tarafından zaten bekleniyordu. Karar şaşkınlık yaratmasa da, memnuniyetle karşılandı.

The Walking Dead’in merakla beklenen yedinci sezonu Amerika’da 23 Ekim‘den itibaren ekrana gelecek. Negan’ın kurbanının kim olduğu da böylece ortaya çıkacak.