reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 7. sezona verdiği ara ne zaman bitecek?

Büyük ilgi gören yabancı diziler arasında yer alan The Walking Dead sezona uzun bir ara verdi. Peki sevilen yapımın yedinci sezonu ne zaman devam edecek?

Bildiğiniz gibi bu başarılı dizi Robert Kirkman‘ın aynı isimli çizgi romanına dayanıyor. Zombi kıyametini ele alan yapımın oyuncu kadrosunda ise Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jeffrey Dean Morgan, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Sonequa Martin-Green gibi isimler yer alıyor.

The Walking Dead yedinci sezona oldukça heyecanlı bir şekilde başlamıştı. Altıncı sezon finalinde hikayeye dahil edilen Negan iki karakterin ölümüne neden oldu. Şiddet dolu bir başlangıçla izlenme rekoru kıran dizi daha sonra ciddi bir düşüşe geçti. Uzunca bir süredir de reytinglerdeki büyük kayıplarla gündeme geliyordu. Bu düşüş devam ederken dizi Amerika’daki tatil dönemi nedeniyle sezona iki aylık bir ara verdi.

Ekibin Negan ile mücadelesinin şubat ayında devam edeceği açıklandı. The Walking Dead’in yeni bölümleri Amerika’da 12 Şubat 2017‘den itibaren ekrana gelecek.