reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead farklı bir bölümle izleyici karşısına çıktı

Sevilen dizi The Walking Dead geçen haftaki ölümlerin ardından keyifli olarak adlandırılabilecek bir bölümle ekrana geldi.

AMC kanalında yayınlanan dizi yeni karakterleri hikayeye eklemeye devam ediyor. Altıncı sezon finalinde kötülüğüyle nam salmış olan Negan hikayeye katılmıştı. Bu karakter yedinci sezonun başında yaşanan trajedide başrol haline geldi. Bu hafta yayınlanan The Well isimli bölümde başka bir topluluk gün yüzüne çıkıyor. Kingdom ismiyle anılan bu topraklarda Ezekiel kral kabul ediliyor. Bu yeni krallık ile tanışmamıza Morgan ile Carol vesile oluyor. Geçtiğimiz sezon yaşananlardan sonra Carol yabancı bir yatakta uyanıyor. Morgan onu ve dolayısıyla bizleri Kral Ezekiel ile tanıştırıyor.

Bölüm boyunca Carol‘un gülmemek için kendini zor tutan tavrına her şeyden habersiz ev hanımı rolleri ekleniyor. Üzerine Ezekiel’in sağ kolu olan Jerry hikayeye kısa süreliğine de olsa farklı bir hava katmayı başarıyor. Böylece The Walking Dead ekibi geçen hafta gözyaşlarına boğulan izleyicileri neşelendirmek için çabalıyor.

Tabii söz konusu The Walking Dead olunca karakterlerin hayatları güllük gülistanlık şekilde devam etmeyecek. Gelecek hafta ekrana gelecek olan The Cell isimli bölümde Rick ve ekibinin Negan‘ın yaptıklarıyla baş etmesine şahit olacağız. Merak uyandıran bölüm Amerika’da 6 Kasım Pazar günü yayınlanacak.

YORUMLAR