reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in uzun bölüm müjdesi heyecan yarattı

Amerika’da AMC kanalında ekrana gelen The Walking Dead yedinci sezonla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Yapılan son açıklamaya göre dizinin yeni bölümlerinden biri alışılandan çok daha uzun olacak.

Robert Kirkman‘ın aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan The Walking Dead en fazla izlenen yabancı diziler arasında yer alıyor. Hikayeye Negan‘ın dahil edilmesi, Kingdom ve Ezekiel ile tanışmamızla birlikte olaylar oldukça heyecanlı bir noktaya doğru ilerliyor. Trajik ölümler ve geçen haftaki neşeli bölümün ardından The Walking Dead, 13 Kasım‘da normalden uzun bir bölümle ekrana gelecek. Service ismindeki dördüncü bölümün 85 dakika süreceği açıklandı. Paylaşılan özette Alexandria halkının onları “ayıltacak” bir misafir ağırlayacağı söyleniyor. Bu üstü kapalı ima Negan‘ın Alexandria’ya yöneleceği şeklinde yorumlandı. Tüm bu gelişmeler de dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

The Walking Dead normalde sadece sezon ortası veya finalinde normalden uzun bölümlerle izleyici karşısına çıkıyor. Önümüzdeki haftaki ekstra sürede neler yaşanacağı şimdiden büyük merak yaratıyor.