reklamı kapat

POPÜLER

The Zookeeper’s Wife filminin ilk fragmanı yayında [Video]

Başrolünde Jessica Chastain‘in yer aldığı ve gerçek bir hikayeye dayanan The Zookeeper’s Wife filminden ilk tanıtım seyircilerle paylaşıldı.

İlgi uyandıran bu hikaye Diane Ackerman‘ın kaleme aldığı aynı isimli kitabı baz alıyor. Olaylarsa Antonina Żabiński‘nin başından geçen olaylara dayanıyor. Bu enteresan öyküyü sinemaya aktarma işini Niki Caro üstleniyor. Film 1939‘da tam İkinci Dünya Savaşı öncesinde başlıyor. Polonya‘da yaşayan Doktor Jan ve eşi Antonina burada hayvanat bahçesini idare ediyor. Almanların Polonya’yı işgal etmesiyle ikili Nazi şefi Lutz Heck‘e rapor vermeye başlıyor. Ancak bir yandan isyancılarla birlikte çalışıp hayat kurtarabilmek için kendilerini riske atıyorlar.

Bu dönem hikayesinde Jessica Chastain’e Daniel Brühl, Michael McElhatton, Iddo Goldberg, Goran Kostic, Shira Haas gibi isimler eşlik ediyor.

The Zookeeper’s Wife, Amerika’da 31 Mart‘ta gösterime başlayacak. Ülkemizde ne zaman vizyona gireceğiyse henüz belli değil. Yapımdan paylaşılan ilk tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.

YORUMLAR