reklamı kapat

POPÜLER

Tivibu

Tivibu, 12 gün ücretsiz oluyor; işte bilinmesi gereken detaylar

Tivibu,  tüm kanalları ve ”Evden de Güzel’ klasöründeki filmleri 17 Mayıs’a kadar ücretsiz sunuluyor.

Türk Telekom, dijital televizyon platformu Tivibu’da yer alan, sinema, spor, belgesel, çocuk, yaşam&eğlence ve müzik içerikli 140’tan fazla yerli-yabancı TV kanalını 17 Mayıs gün sonuna kadar tüm kullanıcılara açıyor. ”Evden de Güzel” klasöründeki maceradan bilim kurguya, çocuk filmlerinden yerli yapımlara kadar 170’ten fazla film de aynı dönemde ek ücret ödenmeden izlenebiliyor. Ayrıca Kırmızı Halı klasöründeki kampanyalı sekiz film, sadece 99 kuruşa seyredilebiliyor.

“Harry Potter Serisi”, “Oyuncak Hikayesi 4” ve “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” filmleri de çocuk izleyicilerini bekliyor. Yerli sinemada ise “Eyvah Eyvah” ve “Çakallarla Dans” gibi komedi serilerine ek olarak “Atla Gel Şaban” ve “Kapıcılar Kralı” gibi klasikler de Evden De Güzel seçkisinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oscar’lı filmler Tivibu Kırmızı Halı’da

Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe, 2020’nin en çok konuşulan filmlerinden 4 Oscar’lı “Parazit” ile bu yıl En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Özgün Şarkı Oscar’ını kazanan “Judas and the Black Messiah” ve En İyi Görsel Efekt Oscar’ını alan “Tenet” öne çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın