reklamı kapat

POPÜLER

togg yerli otomobil

Togg, CES 2022’de yeni bir yerli otomobil tasarımı gösterebilir

Yerli otomobil Togg ile CES 2022 fuarı kapsamında bir gösterim yapılacak. Burada yeni bir tasarım gösterimi de yapılabilir.

Yerli otomobil Togg için açılan resmi Twitter hesabından biraz önce aşağıdaki paylaşım yapıldı ve burada “Teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası #CES2022 – Tüketici Elektroniği Fuarı’na hazırız.” denildi. Togg’un CES 2022’ye gideceği daha önceden de açıklanmıştı. Bu açıdan paylaşımda dikkat çeken bu değildi. Paylaşımda dikkat çeken içeriğe eklenen kısa video oldu.

Eğer yanılmıyorsak bu videoda Togg’un daha önce göstermediği bir araç tasarım detayları karşımıza çıkıyor. Çok geniş LED ön aydınlatmaya ve arka aydınlatmalı yeni Togg logosuna sahip olan bu araç, mevcut SUV modelin güncellenmiş ön kısmını karşımıza çıkarıyor olabilir. Ancak daha olası şekilde bu video güncel Togg Sedan tasarımını da gözler önüne seriyor olabilir. Elbette bu konuda başka bir sürpriz de yapılabilir.

İlk yerli otomobil, herhangi bir sorun olmaz ise SUV formunda 2022’nin sonunda üretime alınacak, 2023 yılında ise yollara çıkarılacak. SUV sonrasında sedan üretilecek, daha sonra ise farklı sınıflara giriş yapılacak.

İlginizi Çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili ile tanışın