reklamı kapat

POPÜLER

togg yerli otomobil

Togg, yerli otomobil projesi için yeni iş ilanlarını açtı

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Togg imzalı ilk yerli otomobil modeli SUV formunda olacak ve bir aksilik olmazsa kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. Resmi satış fiyatı halen resmi olarak açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin, 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un buradan ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında son bir hafta içerisinde eklenen aşağıdaki ilanlar ile beraber toplam 37 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran veya kapanan seçenekler ile beraber sürekli güncelleyen Togg, bir kez daha Almanya merkezli ilanlar açtı. Daha önce de Almanya merkezli ilanlar açılmıştı. Bu sefer yurt dışı merkezli bu yeni ilanlar tasarım ile iş geliştirme odaklı oldu.

Togg, daha önce de belirttiğimiz gibi SUV yanında 2024 yılı itibarıyla yine tamamen elektrikli olacak sedan bir modelini de yollara çıkarmak istiyor. Bu açıdan kurulan şirketin sürekli yeni personele ihtiyacı olacak ve bunun için yeni iş ilanları açılmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz haftalarda detaylarına burada yer verdiğimiz Toggen ve detaylarına burada yer verdiğimiz Gemlik merkezli test pisti ile ses getiren firma, en son Twitter hesabının çalınmasıyla da ses getirmişti.

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

İLGİLİ HABERLER