reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 50QL5D63DT

Toshiba 50QL5D63DT QLED TV için A101 fırsatı [28 Mart 2024]

Toshiba 50QL5D63DT televizyon yeniden A101’de kampanyalı olarak satışa çıktı. Akıllı bir televizyon modeli olarak kullanıcıların beğenisine sunulan televizyon QLED teknolojisiyle öne çıkıyor. Quantum Dot teknolojisinin kullanıldığı Toshiba 55QA4263DT parlak ve canlı ekran deneyimine imkan tanıyor.

Toshiba 50QL5D63DT modelinde YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 3 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 50QL5D63DT modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda yüksek çözünürlüklü videolar 4K Ultra çözünürlük desteğiyle izlenebiliyor. Popüler video servislerindeki içerikler 4K çözünürlüğünde izlenebiliyor. Yerli üretim televizyon modelinin A101’deki fiyatı ise 14.999 TL olacak. Vestel’in servis güvencesiyle gelen televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alındığında fiyatı 15.999 TL’ye çıkıyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın