reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 50UL2163DT

Toshiba 50UL2163DT için yeni A101 fırsatı duyuruldu [14 Aralık 2023]

Toshiba 50UL2163DT televizyon yeniden A101’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Önümüzdeki hafta A101’de piyasaya sunulacak televizyon Tru Resolution isimli teknolojiyi bünyesinde barındırıyor. Bu teknoloji standart çözünürlükteki görüntüleri 4K çözünürlüğe yükseltiyor.

Toshiba 50UL2163DT modelinde yazılımla sağlanan bu destek daha iyi bir görüntü kalitesine imkan tanıyor. Görüntü kalitesindeki bu artışla birlikte cihazda Bluetooth bağlantısı yer alıyor. Televizyona bu sayede  kablosuz kulaklık veya klavye bağlanabiliyor. Toshiba 50UL2163DT modelinde ayrıca birlikte çocuk kilidi de bulunuyor. Zaman ayarı özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri saat dilimini ayarlayarak cihazın otomatik kapanmasını da sağlayabiliyor. Dolby Vision HDR teknolojisinin de kullanılması sayesinde televizyon gelişmiş renk kontrastına imkan tanıyor. Televizyon sehpa üzerinde kullanılabileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. Üç adet HDMI bağlantı noktasına destek veren televizyonda Wi-Fi özelliği de mevcut. Televizyonda bununla birlikte Wireless Display özelliği de bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona yansıtabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 50UL2163DT televizyon hangi video uygulamalarına destek veriyor?

Televizyon, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamalar da ön yüklü olarak geliyor. Televizyonda kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri izleyebiliyor. A101’de televizyonun fiyatı 10.799 TL olacak. Televizyon Vestel’in 3 yıllık servis güvencesi sunuyor ve  ücretsiz montaj imkanıyla geliyor. Farklı indirim haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın