reklamı kapat

POPÜLER

Auris

Yaris

Verso

Toyota, 2016’yı tamamladı: 2017 Yaris, Auris, Verso ve Avensis

Toyota, Corolla’nın ardından tüm binek modellerine 2017 yeniliklerini yaparak kullanıcıların karşısına çıktı.

Son haftaları içerisinde olduğumuz 2016 yılını geride bırakmaya hazırlanırken markalar önümüzdeki yıl kullanıcılara sunacakları modelleri için son kozlarını oynamaya devam ediyor. Opel’in 2017 Insignia hamlesinin ardından Toyota da bugün 2017 model yılıyla kullanıcılara sunacağı yeni nesil Yaris, Auris, Verso ve Avensis‘i yenilikleriyle karşımıza çıkardı. Teknik açıdan herhangi bir değişim bulunmayan yeni modellerde yeni renk ve geliştirilmiş donanım seçenekleri göze çarpıyor.

Auris
Ailenin en küçük üyesi Yaris diğer tüm modellerde olduğu gibi Toyota’nın “Tokyo Kırmızısı” adını verdiği renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak. 2017 Auris‘te ise özel renk seçeneğine ek olarak yenilenmiş 17 inç jantlar ve alcantara spor koltuklar gözle görülür değişiklikler arasında yer alıyor. Toyota, 2017 yılından itibaren güvenlik ve sürücü destek asistanlarının yer aldığı çarpışma önleyici, şerit takip ve uyarı, akıllı ışıklandırma (Automatic High Beam) ve levha algılama asistanı gibi sistemlerin yer aldığı Toyota Safety Sense paketinin tüm Auris modellerinde standart olarak sunulacağının bilgisini verdi.

Verso
Sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan Verso’da fonksiyonel Toyota Easy Flat koltuk sistemi dahil olmak üzere araç içerisinde kullanılan malzeme kalitesinde artış olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte yeni renk seçeneği ve 17 inçlik jantlar 2017 Verso’da sunulacak donanımlar arasında yer alıyor. Toyota binek otomobil yelpazesinin en büyük üyesi olan Avensis‘te özel renk seçeneğiyle birlikte yeniden tasarlanmış 18 inçlik jantlar 2017 model yılıyla birlikte kullanıcılara sunuluyor. Yenilenen donanım ve özellikleriyle 2017 Toyota modelleri, Aralık ayı içerisinde Avrupa’da kullanıcılara sunulacak.

İlginizi çekebilir

Nereden Nereye #7: Toyota Corolla