reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Yaris Cross

Toyota Yaris Cross için ana vatanından gelen modifikasyon parçaları

Kompakt SUV sınıfında kullanıcıların karşısına çıkacak olan Toyota Yaris Cross, Japonya’da piyasaya sürülen parçalarla farklı bir karaktere bürünüyor.

Toyota’nın ürün gamını çeşitlendirme politikasının son üyelerinden birisi olarak karşımıza çıkarılan Yaris Cross, kompakt SUV rekabetine dahil oluyor. Karakteristik tasarımıyla ilgi çekme potansiyeli olan modelin temmuz ayındaki tanıtımıyla merak edilen parçalarını da öğrenmiş olduk. Aradan geçen 2 aylık zaman dilimini ardından modelle ilgili gelişmeler modifikasyon cephesinde de gerçekleşmeye başlıyor. Markanın performans departmanı TRD ile birlikte Modellista, Toyota Yaris Cross için satış sonrası geliştirme parçalarını Japonya merkezli olarak piyasaya sürdü.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toyota Yaris Cross parçalarından öne çıkanlar

Ailenin yeni üyesi için gönderilen bu parçalar aslında normal Yaris’ten de anımsayabildiğimiz temel dinamikler üzerine kurulu. TRD departmanı Yaris Cross için ralli karakterini merkeze alan GR parçalarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bunlar arasında aerodinamik performansı iyileştirdiği söylenen bir ön tampon, çamurluklar, marşpiyel ve parlak siyah kaplamalı 18 inç alaşım jantlar öne çıkıyor. Modellista tarafındaki parçalar ise aracı günlük kullanım dinamiklerine daha uygun hale getiriyor. Advance Robust Style ve Elegant Ice Style olarak adlandırılan gövde kitleri; ön spoiler, yan etekler, difüzöe, gövde renginde çamurluk kaplaması ve özel tasarım 19 inç alaşım jantları beraberinde getiriyor. Aracın kokpit bölümünde ise kaplamalar dikkat çekiyor.

Video

Toyota Corolla