reklamı kapat

POPÜLER

TTNET Mobil devri başlıyor

TTNET, internet, televizyon ve telefon diyerek yola çıkmış ve senenin başında TTNET’le her şeyin mümkün olduğunu iddia etmişti. İnternet servislerini 6 milyondan fazla kullanıcıya ulaştığını belirten TTNET, yılın ilk çeyreğinde Tivibu servisini tanıtmış ve internetten TV izleme deneyimini kullanıcılarına uygun fiyatlarla sunmuştu. TTNET tarafından yapılan açıklamaya göre, Tivibu şu an 450 binden fazla kullanıcıya ulaşmış durumda. Şu sıralar IPtivibu’nun da testlerini gerçekleştiren TTNET, pilot uygulamasını halihazırda sürdürmekte. 2010 yılı sona ermeden TTNET’le her şeyin mümkün olabileceğini ispatlamak istercesine TTNET yetkilileri bu sefer de mobil iletişim çözümlerine soyunduğunu açıkladı.

ALTYAPI DESTEĞİ AVEA’DAN
Avea iş birliği ile hayata geçirilen TTNET mobil markası altında mobil konuşma, SMS ve mobil internet gibi hizmetleri bir paket olarak sunuluyor. 0501 alan koduna sahip olan TTNET Mobil, TTNET müşterilerine ve yakınlarına her yöne aynı fiyata konuşma imkanı sunuyor. Numaranızı taşıyabileceğiniz gibi, kendinize yeni bir TTNET hattı da edinebilirsiniz. TTNET Mobil’in diğer mobil operatörlerden önemli bir farkı var. Diğer mobil operatörlerle rekabet etmek gibi bir hedef belirlenmemiş. TTNET Mobil’in asıl amacı, müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarına cevap verirken tüm bu entegre sistemi tek fatura altında kullanıcıya ulaştırmak. Şimdilik mobil işletmeci olmak gibi bir iddiaları olmadığını belirten TTNET yetkilileri, 6 milyondan fazla TTNET kullanıcısına yönelik olarak gerçekleştirdikleri araştırmalar sonucunda, müşterilerin böyle bir hizmete sıcak baktıklarını öğrenmişler. Kasım 2009’dan beri TTNET Mobil üzerinde çalışmalarını sürdüren TTNET, kullanıcıların bu yeni hizmete büyük ilgi göstermelerini bekliyor.

‘İKİSİ BİR YERDE’
‘İkisi Bir Yerde’ paketleri ile TTNET müşterileri, internet ve mobil konuşma ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla tek bir pakette karşılayabiliyor. NET4 ADSL’i içeren ‘İkisi Bir Yerde’ paketi ayda 39 TL’ye sunulurken, NETLimitsiz ADSL’i içeren paket ayda 59 TL’ye kullanıcıları bekliyor. Her iki paket de ilk altı ay her yöne 200 dakika görüşme ve internet paketi içeriyor. Ücretsiz paket dakikalarından sonraki görüşmeler için ücretlendirme ise yurt içi her yöne sadece 10 krş/dk olurken, yurt içi her yöne SMS göndermek de SMS başına sadece 10 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Ayrıca işletim sistemi Android olan bir de cihaz satışa sunmaya hazırlanan TTNET, telefonun ücretini 24 ay için ayda 26.90 TL olarak TTNET faturalarına yansıtılacak. Cihaz bu hafta sonundan itibaren bayilerdeki yerini alacak.

YORUMLAR