reklamı kapat

POPÜLER

Tüm ek paketleri beraberinde getiren Battlefield 1: Revolution satışta [Video]

Battlefield 1‘i hala almadıysanız müjde; EA Battlefield’ın “Game of the Year” tadındaki yeni versiyonunu satışa sundu.

Battlefield 1: Revolution isimli yeni paketi satışa sunan EA, ana oyunun yanı sıra Premium Pass’i de paket içine dahil ediyor. Böylelikle oyuncular They Shall Not Pass, In the Name of the Tsar, Turning Tides ve Apocalypse ek paketlerine de aynı anda sahip olabiliyor. Her bir ek paket yeni haritalar, oyun modları ve silahları da beraberinde getiriyor. Revolution versiyonunu satın alan kullanıcılar aynı zamanda Red Baron, Lawrence of Arabia ve Hellfighter paketlerine de sahip olacak. Bu paketlerde ise eşyalar, araçlar ve armalar yer alıyor.

Battlefield 1’in eylül ayında çıkacak olan ek paketi In the Name of the Tsar, oyuna altı yeni harita ekliyor. 11 yeni silahı beraberinde getirmeyi ihmal etmeyen paketle oyun deneyimi daha da gelişiyor. Aralık ayında çıkacak olan Turning Tide ek paketi hem karada hem de suda amansız bir savaşın içine sürüklüyor. Son ek paket Apocalypse’in de 2018’in başlarında geleceği belirtiliyor. Battlefield 1: Revolution Origin’de 60 euro, Xbox One için 230 TL ve PS4 için 224 TL fiyatla satışta.

Battlefield 1 cephesindeki tek yenilik Revolution değildi. Incursions isimli yeni oyun modunu duyuran EA, 5v5’lik savaşları oyuna dahil ediyor. Eylül ayında kapalı alfa testlerine başlanacak olan yeni oyun moduyla oyunculara keyifli bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

VİDEO