reklamı kapat

POPÜLER

battlefield 1
battlefield 1
battlefield 1
battlefield 1
battlefield 1
battlefield 1

Battlefield 1: Turning Tides ile Çanakkale Savaşı’nda yer alın [Video]

Battlefield 1’in 3. ek paketi Turning Tides çıktı. Gelibolu savaşında yer almaya hazır mısınız?

1. Dünya Savaşı’nı konu alan Battlefield 1, çıktığı günden bu yana oyuncuların büyük ilgisiyle karşılaştı. Şimdi 3. ek paketini oyuncuların beğenisine sunan oyun, bizleri Çanakkale Savaşı’nın tam ortasına götürüyor. İngilizlerin 1915’te Gelibolu yarımadasına yaptığı kara ve deniz taarruzunda yer alabilir, Seddülbahir ve Alçıtepe’de savaşabilirsiniz. Ocakta ise Turning Tides’ın bir parçası olan Heligoland Körfezi ve Zeebrugge haritaları da oyuna dahil olacak.

Gelen ek paketle beraber 6 yeni silah da oyuna dahil edildi. M1917 Siper Karabinası, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 Karabina ve Type 38 Arisaka silahları oyundaki yerini alıyor. Yakın ve bireysel mücadelede Denizci Kaması ve Kanca öne çıkıyor. Yeni Casus Elit Sınıfı’nın da dahil olduğu oyun herkesin gözü önündeyken bir anda gizlenerek savaş alanında daha hızlı hareket etmenizi sağlıyor. Bu stratejik kit aynı zamanda sürekli koşu takviyesine sahip olmanıza, topçu ateşi isteğinde bulunmanıza ve dost birlikler için mobil doğma noktası konuşlayarak avantaj elde etmenize de yarıyor. Bir pilot ve üç nişancı kapasiteli yeni ve çevik C Sınıfı Hava Gemisi de oyuna dahil olacak. Ancak bu özelliğin ocak ayında geleceğini ekleyelim.

Yeni oyun modu Fetih Taarruzu da oyuncuların beğenisini kazanacak cinsten. Ünlü Fetih modunun düzenlenmiş bir versiyonu olan Fetih Taarruzunda akıncılar ve müdafaacılar, karşılaşmanın başında müdafaacı takımın kontrolünde olan kilit bölgeler için savaşıyor. Durmak bilmeyen bir taarruzda topraklarınızı korumak için savaşıyorsunuz.

Video