reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell’den Sony Xperia XA1 Ultra almak isteyenlere özel teklif

Turkcell geçtiğimiz aylarda gün yüzüne çıkan Xperia XA1 Ultra‘ya sahip olmak isteyenler için kazançlı bir kampanya hazırladı. Bu kapsamda Xperia XA1 Ultra akıllı telefon satın alanlar aynı zamanda Sony MDR-ZX110AP kulaklık sahibi oluyor.

Sony’nin şubat ayında tanıttığı Xperia XA1 Ultra özellikle kamerası sebebiyle öne çıkmayı başarıyor. 23 megapiksel kameraya sahip olan bu akıllı telefon fotoğraf ve video çekimi yapmaktan keyif alan kullanıcılara hitap ediyor. Cihaz F/2.0 diyaframlı kamerasıyla 4K video kaydı da gerçekleştirebiliyor. Geniş ekran deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Xperia XA1 Ultra hareket halindeki nesneleri çekme konusunda da problem yaşamıyor. Düşük ışık koşullarında net ve gerçek renkleriyle yansıtan cihazın kamerası deklanşöre basıldığında 0,6 saniyede açılıp süper hızlı fotoğraf çekebiliyor. Xperia XA1 Ultra, geniş açılı akıllı selfie flaşlı 16 MP ön kamerası ile grup fotoğrafları için mükemmel bir seçim olma özelliği taşıyor.

Geniş frekans aralığı ve üstün taşınabilirliğe sahip hafif ve katlanır tasarımı ile Sony MDR-ZX110AP kulaklık, Xperia XA1 Ultra ile birlikte müzik keyfini yüksek kalitede ve en konforlu şekilde deneyimlemenize olanak sağlıyor.

Siyah, beyaz, pembe ve altın rengi seçenekleri bulunan Xperia XA1 Ultra’yı 36 ay taksit seçeneğiyle satın almak isterseniz ayda 70,63 TL ödemeniz gerekiyor. Telefonun peşin ücreti ise 1.899 TL. Eğer telefonun yanında Sony MDR-ZX110AP kulaklığa sahip olmak isterseniz tarifenize ek 2,49 TL ödemeniz gerekiyor.