reklamı kapat

POPÜLER

Acer Swift 3
Acer Swift 3
Acer Swift 3

Türkiye fiyatı açıklanan yeni Acer Swift 3 ve öne çıkan özellikleri

Daha fazla işlemci gücü sunan Acer Swift 3 modelinin duyurusu gerçekleşti. Üst düzey bir performans için Intel Eve platformunda tasarlanan bilgisayar, Intel Core i7-1165G7 işlemcisiyle geliyor.

Gövdesinde metal bir malzemenin kullanıldığı model hem ince hem de hafif bir tasarıma sahip. Kompakt gövdede güçlü bir performans vadeden bilgisayarda 16 GB LPDDR4X RAM ve 512 GB PCIe Gen4 SSD yer alıyor. Pili yüzde 100 şarj edildiğinde 16 saate varan kullanım olacağı sunan Acer Swift 3, 30 dakika şarjla 4 saat kullanım imkanı da vadediyor. Swift 3 ayrıca, kapalı durumdayken USB-A çıkışı sayesinde diğer cihazları da şarj edebiliyor. Parmak izi sensörü sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarındaki güvenlik kilitlerini parmak izleriyle açabiliyor. Bilgisayarın bağlantı noktaları arasında tam işlevli USB-C yere alıyor. Bilgisayar bu sayede Thunderbolt 4 veya USB 3.2 veri aktarımına imkan tanıyor. Dizüstü bilgisayarda ayrıca 2 adet USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktası da mevcut. Çift bant Wi-Fi 6 (802.11ax) özelliği de bilgisayarda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Swift 3 modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Swift 3’ün (SF314-511) özel termal tasarımı, cihazın ısınmadan ve sessiz bir şekilde çalışması için birçok farklı soğutma modu sunuyor. Cihazda daha geniş havalandırma delikli fan tasarımı kullanılıyor. Bu da hava akışında yüzde 10’a kadar iyileştirme sağlıyor. DTS Audio, Acer TrueHarmony ve yapay zeka destekli gürültü önleme bilgisayarda sunulan diğer özellikler arasında. Türkiye’de satışa sunulan bilgisayarın fiyatı ise 16.543 TL. Acer Swift 3’ün bir önceki modeliyle ilgili bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı