reklamı kapat

POPÜLER

Acer Swift 5
Acer Swift 5

Türkiye fiyatı açıklanan yeni Acer Swift 5 ve öne çıkan özellikleri

Acer, yeni Acer Swift 5 modelini Türkiye’de piyasaya sundu. Iris Xe grafiklere sahip 11.nesil Intel Core i7 işlemciden güç alan bilgisayar ince çerçeveleriyle göze çarpıyor.

Ekran gövde oranı yüzde 90 olan bilgisayar dokunmatik bir ekrana sahip. Intel Evo platform onaylı Swift 5, tam dolu pille 17 saate varan pil ömrü sunuyor. 1 kilogramdan daha hafif olan modelde 14 inçlik bir ekran bulunuyor. 340 nit parlaklık vadeden bilgisayar yüzde 100 sRGB renk gamı sunuyor.

Yüksek kaliteli magnezyum lityum ve magnezyum alüminyum alaşımından üretilen 14,95 mm inceliğindeki kasaya sahip olan cihazda 11. nesil Intel Core i7-1165G7 işlemciye ve 16 GB LPDDR4X RAM eşlik ediyor. Swift 5 gelişmiş termal tasarımıyla zorlu görevlerde sessiz çalışıyor ve ısınmıyor. Sahip olduğu çift D6 bakır soğutma boruları termal performans verimliliğini artırırken, ekranı açıldığında yükselen klavyesi ise daha fazla hava akımı sağlayarak soğutma performansını iyileştiriyor. Kullanıcılar üç ayrı soğutma modu arasında geçiş yaparak (sessiz, normal ve performans) cihazın ne kadar ses çıkaracağını belirleyebiliyor.

Swift 5 kullanım kolaylığı ve güvenlik için Windows Hello destekli yerleşik parmak izi okuyucuya sahip. Wake on Voice desteği ise ekran kapalıyken bile Windows 10’a sesli sorular sorma imkanı veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Acer Swift 5 modellerinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Yeni Swift 5, 9.699 TL fiyat etiketiyle Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuldu. 11. nesil Intel Core i5 1135G7 işlemci ve 8 GB bellekli sürümü ise 8.599 TL fiyatla satışta.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın