reklamı kapat

POPÜLER

Jaguar F-Type
Jaguar F-Type

Türkiye fiyatı açıklanan yeni Jaguar F-Type hakkında her şey

Jaguar yeni spor otomobilini Türkiye’de satışa sunuyor. Yenilenen Jaguar F-Type, 2 litre hacimli motoru, daha keskin hatlara sahip dışı tasarımı ve teknolojisiyle dikkat çekiyor.

İlk olarak Coupe tasarımla satışa sunulacak olan Yeni Jaguar F-Type modelinin önümüzdeki aylarda Convertible seçeneği de sınırlı sayıda kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yeni Jaguar F-Type’ın 2.0 litrelik 300 beygir güç üreten turboşarjlı dört silindirli motoruna, direksiyona monte edilmiş vites kanatçıkları ile de yönetilen Quickshift şanzıman eşlik ediyor. Saatte 100 kilometre hıza 5,7 saniyede ulaşabilen otomobilin egzoz sesi, yüksekliği ve tonu standart olarak sunulan değiştirilebilir aktif egzoz sistemiyle kontrol edilebiliyor. İki koltuklu spor otomobil Jaguar F-Type’ın 2013 yılında ‘‘World Car Design of the Year” ödülüne layık görülen formundan geliştirildiğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni F-Type’da Premium LED farlar kullanılıyor. Koltukların daha hafif magnezyum yapısı, daha önceki modeline göre 8 kilogramın üzerinde ağırlık tasarrufu sağlıyor. Koltukların ince formu daha az yer kaplıyor, yolcuya daha fazla alan yaratıyor. Performans koltuklar ise dinamik sürüş sırasında daha yüksek yan destek sağlıyor, daha fazla konfor için soğutma seçeneği de sunuyor.

Yeni Jaguar F-Type Türkiye fiyatı dudak uçuklatıyor

Yeni Jaguar F-Type, Türkiye’de satışa sunulmuş durumda. Otomobilin Türkiye’deki başlangıç fiyatı ise 1.857.527  TL.

İlginizi çekebilir

Skoda Laura; markanın yeni dijital asistanıyla tanışın