reklamı kapat

POPÜLER

POCO F4 GT

Türkiye ihtimalli amiral gemisi POCO F4 GT için tarih verildi

Xiaomi’nin alt markalarından POCO, yeni bir telefon daha hazırlıyor. Bu sefer Türkiye ihtimalli amiral gemisi POCO F4 GT geliyor.

Yapılan resmi paylaşıma göre POCO F4 GT modeli 26 Nisan tarihinde internet üzerinden tanıtılacak. Henüz akıllı telefon modelinin nasıl göründüğü bilinmiyor ancak bazı teknik sızıntılar bulunuyor. Kısa süre önce Geekbench’e giriş yapan telefon, buna göre gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alıyor. Bu işlemci ile amiral gemisi sınıfına dahil olan telefon, teste 12 GB RAM ve sürpriz olmayacağı üzere Android 12 ile giriş yapmış durumda.

Henüz fiyat konusunda yapılmış bir sızıntı yok ancak POCO F4 GT modelinin Snapdragon 8 Gen 1 işlemciye sahip en ucuz akıllı telefon modeli olması bekleniyor. Bu açıdan çok dikkat çekecek izlenimi oluşturan cihaz, yüksek ihtimalle 120 Hz OLED ekran, 80W üstü hızlı şarj ve canlı renkler ile yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi’nin POCO markası Türkiye’de oldukça iyi tanınıyor. Çünkü POCO markasından şimdiye kadar POCO X4 Pro 5G, POCO M4 Pro, POCO X3 Pro, POCO X3 GT, POCO X3 NFC, POCO M3 Pro 5G ve POCO F3 gibi telefon modelleri Türkiye pazarına getirildi ve Xiaomi Türkiye tarafından resmi olarak satıldı. Bu açıdan yeni modelin de Türkiye’de satılma ihtimali oldukça yüksek seviyede yer alıyor.

POCO F4 GT bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle