reklamı kapat

POPÜLER

Poco F2 Pro

Türkiye ihtimalli POCO M2 Pro için netleşen önemli detaylar

Xiaomi imzalı Redmi K30 Pro üzerine kurulan model POCO F2 Pro sonrasında beklenen POCO M2 Pro için de teknik detaylar netleşiyor.

POCO M2 Pro heyecanı firmanın geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı paylaşım ile resmi olarak başlamıştı. 7 Temmuz tarihinde tüm detaylarıyla tanıtılacağı açıklanan M2 Pro, gerçekten çok merak edilen cihazlar arasında yer alıyor. Tasarımsal açıdan Redmi Note 9 Pro’ya yakın olabileceği aktarılan cihaz, yeni bilgiler ile gündemde. Bunlara göre telefon 33W hızlı şarj desteğine sahip. 4.500 mAh civarında bir pil taşıması beklenen telefon, yine yeni netleştiği üzere parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyor. Bu da birçok kişinin hoşuna gidecek, kimilerini ise sevindirmeyecek detaylar arasında yer alıyor. Daha önce aktarıldığı kadarıyla gücünü orta seviye Snapdragon 720G işlemciden alıyor. Pop-Up selfie kameraya sahip olmayacağı gelen bilgiler arasında olan M2 Pro, son dönemde en çok dikkat çeken cihaz konumunda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO M2 Pro bütçe dostu bir seçenek olacak

Ancak halen telefonun tam net fiyat etiketi sızdırılmış değil. Yine de F2 Pro’ya oranla çok daha uygun olacak denilen telefon, bu açıdan Türkiye pazarı için büyük önem arz ediyor. Biliyorsunuz 6.499 TL gibi rakiplerine göre çok daha uygun olmasına rağmen POCO F2 Pro kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video