reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno6 serisi ve Enco Free2 kablosuz kulaklık tanıtıldı

Türkiye satış beklentili OPPO Reno6 ve Reno6 Pro için Avrupa fiyatları belli oldu

Teknoloji devi OPPO, uzun zaman önce tanıttığı OPPO Reno6 serisini yakında Avrupa pazarına getirecek. Modeller için fiyatlar belli oldu.

Daha sonra eklenenler ile çok büyük bir hal alan OPPO Reno6 serisi, gelen açıklamaya göre yarın Avrupa pazarında satışa sunulacak. Sağlam kaynak Roland Quandt’a göre Avrupa’ya direkt olarak Reno6 ve Reno6 Pro modelleri getirilecek.

Yine Quandt’a göre Reno 6 5G modeli 8 GB RAM + 128 GB depolama için Avrupa’da 499 euro, Reno 6 Pro 5G modeli ise 12 GB RAM + 256 GB depolama için 799 euro fiyat etiketine sahip olacak.

Bu fiyatlar genel olarak yüksek ve Reno6’nın dahi Türkiye’de 6 bin TL’yi geçeceğine işaret ediyor. Bu da elbette kötü bulunuyor. Kaynak fiyatları Avrupa pazarı için de çok yüksek bulduğunu belirtiyor.

OPPO Reno5 serisini Türkiye’ye çok ama çok geç getiren OPPO Türkiye, aynı durumu Reno6 serisi ile yaşatmayabilir ancak yine de halen bunun kesin olmadığını belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno6 serisi yanında ilk OPPO katlanabilir telefon da yolda

OPPO, 2021’de bir katlanabilir telefon tanıtacak bilgisi uzun zamandır gündemde. Henüz model için somut sızıntılar yapılmış değil ancak çıkış çok uzakta olmayabilir.

Çünkü son gelen bilgilere göre ilk model çok yakında kullanıma çıkacak ve bünyesinde LTPO temelli bir OLED ekran olacak.

Firmanın ilk katlanabilir telefonu için henüz başka bir bilgi bulunmuyor. Sadece firmanın Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 gibi iki farklı katlanabilir telefon formunu aktif olarak test ettiği biliniyor. Burada hangi kararın verildiği ise henüz netleşmiş değil.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi