reklamı kapat

POPÜLER

Easycep
Easycep
Easycep

Türkiye’nin en büyük yenilenmiş telefon mağazası açıldı; işte detaylar

Easycep, Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik ürün mağazasını Beşiktaş’ta açtı. Easycep, yenilenmiş garantili elektronik cihaz satışının haricinde kullanıcıların mevcut cihazlarını da hem internet sayfası üzerinden hem de fiziksel mağazadan en iyi tekliflerle satın alıyor.

Satın alınan bu cihazlar gerekli bakım ve onarım işlemlerinin ardından testleri de tamamlanarak tüm fonksiyonları yüzde 100 çalışır şekilde ve 1 yıl Easycep garantisinde yeniden satışa sunuluyor. Easycep.com adresini ziyaret edenler ellerindeki telefon ve tabletler için hızlıca yaklaşık bir teklif alabiliyor ve satışta olan yenilenmiş garantili cihazları kolayca satın alabiliyor. Kullanıcılar Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi ve Oppo akıllı telefonları haricinde akıllı saatler veya dizüstü bilgisayarlar da satabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Easycep’in CEO’su konu hakkında açıklamada bulundu

Easycep CEO’su Mehmet Akif Özdemir, “Yenilenmiş telefonlara olan talep hem dünyada hem de ülkemizde giderek artıyor. Yaptığımız iş, müşterilerimiz için akıllı alışveriş tercih yapmasını sağlamanın yanında doğal kaynakların verimli kullanımı açısından da büyük önem arz ediyor. Sunduğumuz yenilikçi alışveriş deneyimi ve şeffaf iş süreçlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Açılışını yaptığımız Beşiktaş mağazamız ile büyümemizi sürdürürken sektörümüzün de büyümesine öncülük ediyoruz. Çok yakın zamanda Anadolu Yakası’nda da bir mağaza açacağız. Ardından Ankara ve Aydın başta olmak üzere diğer illerimizde de mağaza açılışlarımıza devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın