reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Türkiye’nin ilk Newsstand (Gazete Bayisi) yayını LOG Dergisi

LOG Dergisi iPad uygulaması yine bir ilke imza atarak Türkiye’de Newsstand (Gazete Bayisi) üzerinde yer alan ilk yayın oldu. Valensas Dergi Platformu (VDP) ile geliştirilen LOG Dergisi iPad uygulaması, Newsstand (Gazete Bayisi) güncellemesiyle birlikte keşfedilmeyi bekleyen bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor.

Advertisement

Ücretsiz abonelik ve otomatik yükleme
Evet! Newsstand (Gazete Bayisi) aboneliğiyle birlikte artık LOG Dergisi iPad uygulamasında ücretsiz abonelik seçeneği bulunuyor. Ücretsiz abonelikle birlikte eskiden de olduğu gibi tüm sayılara erişmek mümkün. Üstelik yeni sayılar yayınlandığında artık otomatik olarak yükleniyor.

Arka planda çalışma ve yükleme sırası
LOG Dergisi iPad uygulaması iOS 5 ile tam uyumlu ve gelişmiş arka planda çalışma yeteneklerine sahip. Artık uygulamayı kapatsanız dahi tekrar açtığınızda kaldığınız sayfadan LOG Dergisi’ni okumaya devam edebilirsiniz. Aynı şekilde arşivden herhangi bir sayıyı yüklemeye başladığınızda yine uygulamadan çıkabilirsiniz. Yükleme otomatik olarak arka planda devam edecektir. Peki aynı anda birden fazla sayıyı yüklemeye ne dersiniz? Evet artık istediğiniz kadar sayıyı yükleme sırasına alabilir ve otomatik yüklenmelerini sağlayabilirsiniz.

iPad dostu dosya boyutları
iPad’inizdeki kullanılabilir depolama alanının ne kadar değerli olduğu biliyoruz. Benzerlerinden 10’da 1 oranından daha az yer tutan LOG Dergisi sayıları, görsel kaliteden ve okunabilirlikten ödün vermeden artık iPad’inizde çok daha az yer tutuyor. Valensas mühendislerinin geliştirdiği yeni algoritma sayesinde dosya boyutları mucizevi bir şekilde daha da küçülüyor. Üstelik Newsstand (Gazete Bayisi) güncellemesi sayesinde yüklediğiniz sayıların boyutlarını da görebilirsiniz.

Yepyeni bir uygulama
Newsstand (Gazete Bayisi) güncellemesiyle birlikte LOG Dergisi iPad uygulaması görsel iyileştirmelere ek olarak performans ve kullanım kolaylığını artıracak şekilde teknik olarak tamamen yenilendi. Hepinizi bu yenilikleri keşfetmeye ve tümü güncellenen yeni sayıları okumaya davet ediyoruz!

LOG Dergisi iPad uygulaması hakkında önemli detaylar

  • Bundan 16 ay önce iPad henüz Türkiye’de resmi olarak satışa sunulmadan App Store’da yerini aldı ve Türkiye’nin ilk iPad dergi uygulaması olarak yayına başladı.
  • LOG Dergisi iPad uygulaması üzerinde son 1 ayda rekor bir sayıyla 50.766 dergi yüklendi.
  • Kurulduğu tarihten bu yana olan tüm arşivi iPad üzerinden ücretsiz yüklenebilen tek yayın.
  • Apple App Store haber kategorisinde yer alan ilk 10 uygulama arasında 4.5 yıldızla en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip.
  • Henüz uygulamayı yüklememiş veya Newsstand (Gazete Bayisi) güncellemesini yapmamış olanlar Apple App Store üzerinden LOG Dergisi iPad uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilir.

    Yüklemek/güncellemek için adres: http://itunes.apple.com/app/log-dergisi/id385434854?mt=8

    ▼ DUYURULAR