reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Stitched

Tüy toplayan ilginç iPhone kılıfı: Stitched [Video]

Piyasada birbirinden farklı birçok iPhone kılıfı bulunuyor. Bu kılıflar genelde telefonu koruma amaçlı olurken, Stitched is telefon ile tüy toplamaya odaklanıyor.

Advertisement

Indiegogo üzerinde 20 bin dolar toplamayı hedefleyen Stitched, sürecin yüzde 50’sini tamamlamış durumda. Genel olarak şık tasarımlı bir iPhone kılıfı olan ürün, farkını arka yüzeyiyle koyuyor. Arkasında özel bir yüzey bulunan kılıf, kumaşlar üzerine biriken tüyleri toplama görevini görüyor. Özellikle evinde evcil hayvan olanlar için harika görünen kılıf, gösterilen videolarda da gerçekten çok güzel çalışıyor. Sadece evcil hayvan tüyleri değil diğer kumaşlardan gelen ince toz ya da tüyleri de temizleyen kılıf, patentli bir gövdeye sahip. Bu gövde söylendiği kadarıyla yüzeyinde bakteri üremesini önlüyor. Siyah giyinmeyi sevenlerin hayatını kurtaracak gibi görünen ürün, en ilginç iPhone kılıfları arasına girmiş durumda.

Stitched

Stitched, tüylerden bıkan iPhone kullanıcılarına özel

Şirketin iPhone 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, ve 8 Plus için hazırladığı kılıf, dört farklı tasarım ile elde edilebiliyor. Telefonu koruma konusunda da görev yapan ürün, 2mm kalınlığa sahip. iPhone X versiyonu üzerinde de çalışıldığı söylenen tüy toplayan telefon kılıfı, yapılacak 25 dolar bağış ile 2018 Mart ayında elde edilebiliyor. Ürünün tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video