reklamı kapat

POPÜLER

Twitter

Twitter’a göre 2018’in en çok konuşulan yapımları

2018’in son haftalarını yaşadığımız şu günlerde geride bıraktığımız yılın en’leri ortaya çıkıyor. Twitter tarafından paylaşılan verilerle birlikte senenin en çok konuşulan televizyon yapımları da netlik kazanmış oldu.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Reddit kullanıcı verilerini baz alarak yılın en popüler dizilerini açıklamıştı. Şimdi sıra sosyal medyanın en çok kullanılan sitelerinden Twitter cephesine geldi geldi. Platform kullanıcı verileri baz alınarak hazırlanan liste fazlasıyla enteresan. Normalde zirvede Game of Thrones veya The Walking Dead’i görmeyi beklerdik. Ancak birinci sırada Amerika’da ekrana gelen komedi programı Saturday Night Live yer alıyor. Ardından başrol oyuncusunun ırkçı açıklamalarıyla gündeme gelip iptal edilen Roseanne‘i görüyoruz. The Walking Dead kendisine dördüncü sırada yer bulabiliyor. Game of Thrones ise bu sene yeni sezonunu izleyemediğimiz için dokuzuncu sıraya kadar gerilemiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunun yanı site listede sadece dizileri görmüyoruz. Örneğin Saturday Night Live haftalık yayınlanan bir program. Big Brother ve The Voice ise yarışma programları. Biri Bizi Gözetliyor ve O Ses Türkiye’nin Amerika versiyonları. Bu yarışmalar da sene içinde gündemi fazlasıyla meşgul etmiş gibi görünüyor.

Yılın en çok konuşulan yapımları

1- Saturday Night Live
2- Roseanne
3- Grey’s Anatomy
4- The Walking Dead
5- Big Brother
6- The Voice
7- Live PD
8- Supernatural
9- Game of Thrones
10- Riverdale

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezondan ilk kısa fragman